HAKKIMIZDA

Emlak bizim işimiz , doğru adrese hoşgeldiniz.... Yanınızda sizin kadar titiz , sizin kadar kaliteye önem veren çalışkan ve işinizi kendi işi gibi gören bir dostunuzun olmasını ister misiniz?

Mas Emlak Ataköy 2003 yılında Ataköy merkezli gayrimenkul danışmanlığı hizmetine başlamıştır. Profesyonel genç ve dinamik ekibiyle evin ekspertiz değerinin belirlenmesinden başlıyarak , satış ve kiralama aşamalarında ; hazır müşteri portföyümüz gerek gazete ilanları , gerekse internet sitelerinde gösterimi ile hızlı ve etkin pazarlama yöntemleri kullanmaktayız. Mas Emlak limited şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odasına kayıtlıdır.

Her zaman en çok tercih edilen yatırım aracı olan gayrimenkul , hala Türkiyemizde % 50 si ev sahibi olmayan insanlarımız düşünülürse daha uzun yıllar ‘Umut’ olmaya devam edicektir. Bu hizmeti alırken yanınızda eğitimli , yeni yasalardan haberdar ve prim yapıcak yerleri devamlı takip eden Emlak Danışmanlık Ofisi Mas Emlak doğru yatırım için doğru adres sloganı ile hizmet için yanınızdadır.

Her zaman ilklere imza atması ile fark yaratan Mas Emlak danışmanlık hizmet bedelini kredi kartı ile 6 taksitte ödeme imkanı sunması ile sorunlara çözüm üretmesi ile yine sektörde öncü kuruluş olmuştur. Siz evi gösterin , hayalinizde ki ev yapalım...Ev dekorasyonu ile ilgili sektöründe öncü bir firma ile ortaklık kurmuş olan Mas Emlak dekorasyonda profesyonel mimarlarla hizmetinizdedir.

Gayrimenkul danışmanlığı hizmetimiz Satış/Kiralama Yetki Belgesi imzalanması şartı ile İstanbul’un her bölgesinde geçerlidir.

Sorunla karşılaşmamak için , çözüm Mas Gayrimenkul Danışmanlığı.. Tanışmak dileğiyle....


Mas Emlak

Emlak Arama

İlan noİşlem Türü
Şehir
İlçeSemt
Fiyat Aralığı
Metrekare Aralığı
Oda Sayısı

HABERLER

Arşiv >

Döviz kurları

USD5,6320 TL

EUR6,4528 TL

19.10.2018 18:35 tarihli Merkez bankası efektif satış kuru baz alınarak hesaplanmıştır.

Bize Ulaşın

Mas Emlak

Ataköy 9.Kısım Atrium Alışveriş Merkezi
Üst kat No:171

Tel : 0212 559 08 08

Hürriyet Emlak Saihibinden

Daha Fazla Bilgi İçin

Gönder